Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


older | 1 | .... | 37 | 38 | (Page 39) | 40 | 41 | .... | 46 | newer

  0 0

  Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti, svobodné vůle

  Všichni cestujeme po našich individuálních cestách v každém životě jen jednou. A protože čas nedává druhou šanci, je důležité vybírat informace a dělat co nejlepší volby, které jen můžete, aby se zabránilo plýtvání vzácnými okamžiky na negativní, stagnující nebo toxické emoce a energie. Podívejte se dnes daleko za obrovský horizont vaší osobní cesty, kterou Eb odkrývá a to s důvěrou, vírou a odvahou. Potřebujete odvrátit sklony Ox (3) k pochybování a nejistotě.

  Význam energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje cestu života vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života; energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.

  Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
  Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.

  ***

  Jsem Eb 3. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili v tento velký den, jak společně budujeme Novou Zemi. Mnoho z vás se probouzí a začíná používat své talenty a vrozené schopnosti, abyste pomohli vytvořit novou realitu. Mnoho lidí cítí, že se blíží " Konec Světa ", upadají do strachu ze smutku a zkázy. Věřte, že tato éra je jen další cyklus - nádech. V těchto časech budete opouštět amnézii a vytvářet Nebe na Zemi.

  Je tolik práce, kterou je třeba udělat a mnoho z vás se zmítá a neví čemu věnovat čas a energii. Mnoho nepokojů se projevuje kvůli restrukturalizaci vašich infrastruktur. K mnoha změnám dochází na fyzické, mentální a emocionální úrovni. Někdo se cítí nesvůj plný úzkosti a zoufalství. Hodně z toho pochází z nevědomého tlachání do energetických sítí, stejně jako postrkováním vašich duchovních Průvodců.

  Abyste mohli vyčistit sami sebe, musíte mít na paměti, že je velmi snadné nechat se vyvést z rovnováhy. Hodně to vychází ze strachu, který je na Zemi všudypřítomný. To v krátké době přejde, jakmile se stane váš Přechod stabilizovaný. Do té doby je dobré každé ráno vyčistit sami sebe od nežádoucích energií, které akumulujete během spánku. Většina z vás si není vědomá těchto masových účinků myšlenkových forem. Je velmi důležité, abyste tyto věci pochopili, a pochopili, že se kolem vás vyskytují a mohou vás neustále vyvádět z rovnováhy. Vědění znamená sílu.

  Pokud máte představu o systému čaker, dělejte každý den energetickou očistu, včetně protahovacího cvičení jako je jóga. Už není čas na slabou disciplínu. Ti z vás, kteří jsou obeznámeni s těmito metodami, udělají dobře, když je prozkoumají a vyberou si ty známé. Mnoho informací je k dispozici online, když zadáte slova jako energie, léčení, reiki, jóga…….. Vyhledejte místní centra, kde tyto služby poskytují.

  Cílem je, abyste byli ve svém Středu ve všech situacích. Negativní myšlenkové formy, které jsou všudypřítomné v této době na Zemi, mají schopnost připojit se k jakýmkoliv negativním myšlenkovým formám ve vašem aurickém poli. Nevyřešené problémy uvnitř vás se derou na povrch a čekají, až je uzdravíte a nahradíte energiemi Lásky a vděčnosti. To je součástí procesu Probuzení a děje se to na úrovni duše.

  Můžete cítit úzkost nebo být nervózní, aniž byste věděli proč. To znamená, že vás vaše Vyšší Já a Průvodci postrkávají na vaší cestě a připomínají vám, že je čas začít jednat a realizovat svůj potenciál. Je čas vytvořit Rajskou Zahradu, o které jste snili. Nyní nastala doba, abyste odložili temné energie - vy, kteří jste se rozhodli vzestoupit a nahradili své myšlenky Světelnými energiemi.

  Jsme tady, abychom vám pomáhali najít mnoho radosti při komunikaci s námi. Jsme tady, abychom vám pomohli překonat husté energie které prostupují celou Zemi. Jsme tady, abychom vám pomohli přivést Zemi zpět k její původní slávě. Vy, kteří jste se rozhodli zůstat v nižší hustotě, budete stále existovat, ale na jiné úrovni. Neexistuje žádné skutečné oddělení. Jak budete dále vzestupovat - budete tomu rozumět. Mnozí z vás budou mít možnost komunikovat se svými blízkými, kteří zůstávají v hustých úrovních. Všechno je v pořádku. My všichni jsme Jedno. Nezapomeňte, že jste duchovní bytost, která si dočasně vybrala fyzickou existenci. Mějte se dobře a udělejte pro sebe tento plný radosti a zázraků.

  Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení.

  Copyright © Mayské Zprávy lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

  0 0
 • 11/09/15--00:33: Nezapomínejte na sebe


 • Krásný den drazí moji,

  tak jak se hýbou zamrzlé ledy a život se dává do pohybu, může vás stávající dění činit nesvými a nejistými.

  Buďte v plní důvěře a vězte, že každá změna, ať už uchopitelná a nebo ještě stále nemající jasné obrysy,
  je to nejlepší, co se může stát.

  Jsme skutečně na prahu velkých změn a je potřeba se v tom uvolnit a plně, plně důvěřovat.

  A cítíte-li nepohodlí, usedněte do klidu sebe sama a rozjímejte se svým nitrem.
  Pusťte staré a vdechněte světlo a lásku, jejichž síla a moc jsou stále s vámi.

  Každý den, skutečně každý den se věnujte jen sami sobě a buďte v důvěře,
  že Světlo jež přichází na Zemi nemůže konat chyby.

  Nelze, aby změny byly k horšímu.
  Tak jako Země zvedá svě vibrace, my je musíme pozvednout s ní. Není jiná možnost.
  A jde-li ona blíže k lásce, pak my jdeme s ní a nelze tedy, aby nové bylo horší, než minulé.

  Naše cesta a každá změna, kterou vykonáme je vždy k lepšímu. Vždy nás posune blíže k sobě a ke svému vnitřnímu Světlu, k tomu kým skutečně jsem.

  A tak s důvěrou plňte svůj dech vibracemi lásky a dovolte si nové začátky, otevřete se jim.

  Čekají na vás a vy na ně :o).

  .....přicházejí.....

  S láskou,

  Samaya

  0 0

  Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.

  Domov je naše hlavní škola: je to místo, kde jsme vychováváni, kde se dozvíme o životě víc, než kdekoliv jinde, kde je utvářena naše identita, chápání světa a lidských vztahů. Ale domov je také uvnitř vás - emocionální, duševní či spirituální domov, kde pobývá jádro bytí - kříž prolnutí všech domovů, které nás činí kompletní a rozhodně žádný z nich by nebyl úplný bez něhy, rovnováhy, soucitu, odpovědnosti, praxe a životních zkušeností.

  Přestože atributem Ben je kukuřice nebo rákos, skutečný význam symbolu je dodnes záhadou. Tento den sestoupil Bůh z nebe na Zemi a glyf tedy znamená příchod Boha Quetzalcoatla. Být narozen v den Ben je považováno za znamení velkého štěstí. Nativní Ben působí jako pilíře tohoto světa, jsou všemi respektováni. Den Ben je dobrý pro požehnání domova nebo opravu domu.

  ***

  Jsem Ben 4. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Dnes bychom chtěli hovořit na téma - prostor Lásky. V pozemské rovině je Láska hodně nepochopená. Když se člověk zamiluje do někoho jiného, je to především " láska na první pohled " - emoce postavené na systému přesvědčení a zkušenostech. Většina vztahů se rychle rozvíjí, ale často rychle končí zneužitím a lidé jsou více zraněni, než když se poprvé setkali. To se děje do té doby, dokud stavíte představu dokonalého partnera na vratkých základech. Mnoho lidí je plno rozsudků a přesto chtějí, aby je partner bezpodmínečně miloval. Takto to nebude fungovat nikdy. Mnozí chtějí partnera, který jim slíbí, že je nikdy neopustí a to obvykle proto, že trpí nezahojenými ránami, když byli opuštěni v minulosti.

  Pokud sníte o neexistujících parametrech, které jste si nastavili je pravděpodobné, že takové partnery nebudete přitahovat, pokud jste vy sami tyto parametry nezvládli. Energeticky podobné se přitahuje, proto budete přitahovat ty, kteří jsou vám energeticky podobní. To je důvod, proč se zneužívaní lidé seznamují se zneužívajícími partnery. Ten, kdo si neustále volí zneužívající partnery, žije na základě oběti. Nevědomě přitahuje ty, kteří mají potřebu zneužívat druhé. Od zneužívání se můžete oprostit, když přestanete v davu hrát roli oběti - přestanete být magnet.

  Proto, pokud chcete vysoce kvalitní vztah naplněný opravdovou Láskou a zralými způsoby řešení problémů - budete muset vytvořit tento prostor v sobě jako první. Často se setkávají páry, které měly podobné zkušenosti v minulosti. To může být velkým lákadlem a skutečností, proč se setkaly. V závislosti na minulých vztazích mají tito dva lidé zmatené pocity. Například, jestli jste měli hezký láskyplný vztah, je pravděpodobné, že se budete cítit energeticky dobře, když se spolu znovu setkáte. Pokud tam byl spor, tyto pocity se obnoví. Sdílíme tyto aspekty, abychom vás informovali, že je třeba si uvědomit, že když v této době někoho potkáte, můžete pocítit vzrušení srdce jako vzpomínku na minulý život. To, ale neznamená, že tato osoba je váš partner pro tento život. Hodně se změnilo od té doby, co jste se setkali.

  Obecně se vztahy rozpadají, protože partneři už nemají společnou autenticitu jako zpočátku. Oba vsadili na své prvotní nejlepší chování - roli, díky které si mysleli, že přilákají druhého člověka. Nakonec se role stává velkou zátěží a každý se vrací ke svým starým návykům. Pokud tyto návyky nejsou v rámci parametrů nastavených jako vlastní pravda, výsledkem je tření. V určitém bodu je propast mezi autenticitou příliš široká pro partnerské soužití.

  Nebylo by mnohem lepší najít své autentické Já a zavést všechny vztahy na základě vaší plné integrity? Bylo by mnohem méně rozvodů, nechtěných dětí a úzkosti pro všechny, kteří se snaží posílit sami sebe.

  Doporučujeme vám, abyste se podívali dovnitř a uzdravili rány, které jste nechali hnisat. Uvolněte negativní myšlenky a úsudky s tím, že každý následuje svojí vlastní cestu. Vybírejte si návyky, které jsou pro vás zdravé. Najděte si práci, která vám přináší radost. Vybírejte si přátele, milenky, milence, kteří jsou v souladu s vaším pravým Já. Mnoho osvícených Ligtworkers není ve své integritě - neintegrují plně nové kódy přesvědčení do svých každodenních bojů.

  Pokud chcete mít zdravé vztahy, musíte začít uvnitř sebe. Oprášit pavučiny negativního myšlení, vyčistit okna, aby mohlo procházet více světla a zbavit se nežádoucích návyků. Jakmile toho dosáhnete, budete samozřejmě přitahovat lidi, kteří toho také dosáhli. Mezi těmito společníky, budete mít lepší šanci najít vhodného partnera a milující přátele. Co říkáme, je pravda. Zkuste to a uvidíte.

  ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
  Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny.Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.

  Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice ) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.

  Copyright © Mayské Zprávy lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


  0 0
 • 11/09/15--23:49: Pusťte se


 • Moji drazí.

  pamatujte, že pokud se držíte starého, nemůže přijít nové.

  Lpíte-li na svých představách, jste jako kůň s klapkami a Vesmír nemá možnost ukázat Vám jiné možnosti.
  Pokud děláte věci stále stejně a každý den je stejný jako ten předchozí, nemůže se nic změnit.
  Vaše kolo mechanismů se točí stále dokola a nedovolí vám vystoupit.

  Je ale na každém z nás, aby jsme se odvážili začít dělat věci jinak.
  A začít s maličkostmi.
  A to hned dnes, pak nebude potřeba velkých pádů.

  Tam kde tlačíte, tam zvolněte a tam, kde se vám nechce, tam běžte.
  Protrhněte tu zábranu a pusťte se starého, pusťte to a dovolte si vidět nové a ochutnat to.

  Nedovolte mysli, aby vám našeptávala, že je to blbost, nebo že tohle se nedělá.

  Vykašlete se na morálku a pravidla, ta už dávno neplatí.

  Jsme jiní, jsme jinde, otevírá se nový svět.

  Přijměte ho a pusťte se.

  S láskou

  Samaya  0 0

  Ix - Mág, Jaguár - Síla duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí

  Jaguár ví, jak číhat než přijde rozhodující moment akce. Trpělivě čeká na svou příležitost, snímá pohyby vzduchu na listech stromů a cupitání mravenců pod nohama..… půjdete-li v tichu, myslet bez mluvení, jednat bez plánů, budete sklízet své záměry dříve, než ti, kteří spěchají a dožadují se upoutání pozornosti. Jinak budete plody svého úsilí sklízet mnohem později.

  JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI.

  Jaguár představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu. Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.

  Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést Světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.

  ***

  Jsem Ix 5. Děkujeme vám, že jste v této době s námi. Nacházíme mnoho potěšení, když s vámi komunikujeme tímto způsobem. Těšíme se na den, kdy budeme sedět vedle vás a svobodně hovořit. Chtěli bychom vyjádřit mnoho vděčnosti za všechno, co děláte, aby se tento svět stal lepším místem. To začíná uvnitř a my vidíme, jak mnoho jste vyčistili, abyste se stali laskavějším a jemnějším člověkem. Schopnost zvládnout věci temné povahy se odrazí také ve vaší duši.

  Vaše duše se nikdy neztratí, jen cestuje časem a prostorem a zažívá věci, které vás zajímají nejvíce. Není třeba skrývat hanbu nebo vinu, protože neexistuje nic, co by bylo na vaší svobodné volbě špatného. Musíte žít s výsledky svých rozhodnutí a svého jednání, ale nikdy nebudete za nic potrestáni Bohem. Přejeme si předat vám tyto znalosti ve snaze pomoci uvolnit rozsudky, které v sobě držíte. Přitom můžete také snadno uvolnit rozsudky, které držíte vůči ostatním. Když žijete ze základu nesouzení, váš život je opravdu nádherný.

  Rozsudky vás navzájem oddělují od sebe. To vytváří pocity bezcennosti, pocit " jsem lepší, než ty " a kódy přesvědčení extrémně škodlivé pro bezpodmínečnou Lásku. Rozsudky pocházejí z nízkoenergetické hustoty a ztěžují dosažení vyšší vibrační úrovně Lásky a vděčnosti. Buďte připraveni je uvolnit, věnujte pozornost tomu, jak jednáte s druhými. Některé z vašich rozsudků se staly tak běžné, že je nemusíte snadno identifikovat. Způsob, jak je najít, znamená věnovat pozornost všem myšlenkám, které přichází, když vidíte nějakého člověka, místo nebo událost jako lepší nebo menší, než jste vy. Pochopte, že všichni jsme Jedno a hledáme způsoby, jak se spojit se všemi ostatními energeticky.

  Toho lze nejlépe dosáhnout, když uvolníte strach, obavy a myšlenky, které mezi vámi vytváří propast. Vzdejte se potřeby mít pravdu nebo, aby druzí byli na vaší straně. Jedná se o myšlenky, které vás udržují v oddělenosti. Pochopte, že každý má právo zvolit si své vlastní zkušenosti. Místo hledání způsobu, jak se oddělovat, začněte hledat konverzaci, ve které najdete podobné způsoby a cesty. Ani jeden z vás nemá stejné kódy přesvědčení jako druhý. Toto poznání vás osvobodí od nutnosti přesvědčovat ostatní, aby následovali stejné názory a váš systém víry.

  Přijměte rozdíly stejně jako očekáváte, že knihovna je plná různých knih. Každý z vás je živoucí knihovnou a stejně jako každá kniha má jiný obal, má i jiný příběh. Ačkoliv existuje mnoho knižních žánrů, každý příběh v tomto žánru je jedinečný. Jsou knihy, o které nemáte zájem, když jste mladí a když dospíváte zjistíte, že jsou fascinující. Stejné je to i s lidmi. S některými nemůžete celý život najít společnou řeč a přesto to jsou hodnoty pro ostatní.

  Doporučujeme vám dnes pozdravit všechny s úsměvem, dívejte se jim do očí. Potvrďte vzájemně svou přítomnost a hodnotu tím, že spojíte vaše srdce a pošlete láskyplné myšlenky z vašeho srdce do jejich srdce. Věřte, že mají stejnou hodnotu jako vy, bez ohledu na to, kterou cestou se rozhodli jít. Děkujte těm, kteří vám pomohli nebo kteří pomáhají druhým. Malá vděčnost pokračuje dlouhou cestou, když spolu mluvíte s upřímným srdcem. Povzbuzujte se navzájem i nadále a posilujte se spíš než přetahujte. Je mnohem lepší, když se budete pohybovat ladně při vytváření Nebe na Zemi.

  Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující duchovní řád s pozemským pořádkem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

  PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
  PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.

  Copyright © Mayské Zprávy lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


  0 0  11-tý listopad vždy způsobí mimořádný rozruch ve světě numerologie…

  Ale letos se datum nese v mnohem větším vesmírném rozruchu než obvykle, protože spadá do stejného dne, jako je novoluní ve Štíru.

  Co tedy tato dvojitá mocná astro-numerická konfigurace znamená? Dost velké věci…


  11 - posvátná geometrie

  Začněme s tím, že se podíváme na číslo 1. Je to jediná číslice, která je zcela přímá odshora dolů. Jako sloup či anténa, číslo 1 slouží jako přímý kanál energie… přímý kanál a prostředník mezi spirituálním a fyzickým světem. 1 je číslo iniciace, invence a nových začátků a připlouvá k nám v podobě nápadů a inspirace.


  Pokud jednou poznáte posvátnou geometrii čísla 1, potom je vám jasné, jaká je 11/11 mocná síla.

  Když je číslo 1 zdvojené, jako je to v čísle 11, energie se stává exponenciálně mocnější. V numerologii je 11 mistrovské číslo … číslo tvoření, projevu a zhmotňování.


  11-tý listopad otevírá mocnou bránu zhmotňování (manifestace)

  Jestliže se podíváte na číslo 11, tak představuje dva sloupy, bránu, která otevírá přímý portál mezi inspirací (1 energie) a zhmotňováním (11 energie). A když to zdvojíte… wow. Mluvíme o zhmotňování rychlostí světla.
  Nejenom že 11tý listopad zdvojuje číslo 11, ale 11/11 dává součet 4 (1+1+1+1=4), což je číslo Země, hmoty a fyzického zhmotňování (projevení). To je načasovaná připomínka, že jste spolutvůrcem Univerza a máte schopnost zhmotnit cokoliv, co si vaše srdce přeje, s malou pomocí z nebe.


  Novoluní v neměnném vodním znamení Štíra

  Když se na to podíváte, tak tento den ani nemůže být mocnější a silnější. Univerzum se usmívá a mísí s novoluním.
  11-tý listopad je novoluní ve Štíru.
  Perfektně položené mezi Zemi a Slunce, novoluní představuje v první řadě začátek celého zhmotňování. Tmavé nebe představuje prázdné a čisté plátno, na kterém můžete tvořit svá nejhlubší přání. V této prázdnotě je chápání a pocit neomezených možností. Pronikavá vodní energie Štíra pulsujícího skrz tento měsíční cyklus přesouvá naše vědomí z vnějšího do vnitřního já (sebe sama).


  Zakusíte zkušenost kosmického návalu starých emocí… a svěží příval nových příslibů, záměrů a přání.

  Štír je prvotní, zvířecí a bizardně propracovaný archetyp, který představuje více hloubky a smyslu než jakékoliv jiné znamení. Pobízí nás začít hlouběji pátrat v nejniternějších sférách, abychom rozluštili a rozmotali skrytá tajemství a zažehli proces obnovy.  Vše staré ven, nové dovnitř

  Nyní je čas vyčistit se od starých kotev, které vás táhnou zpět a brání v realizaci vašich opravdových tužeb. Vyzvěte a oslovte konstruktivní vlastnostiŠtíra - vášeň a nadšení, plnost zdrojů, odhodlanost - aby zažehli transformaci, zvláště v oblastech osobní intimity, energie a peněz.

  Štír je neměnné vodní znamení, takže zatímco vašim nejhlubším přáním může nějakou dobu trvat, než vyklíčí, porostou plynule a záměrně ve správném směru. Semínka zasetá v novoluní Štíra je třeba zasít hlouběji než obvykle, ale jakmile uchytí, zaručují jasnou návratnost. Jak se říká:" Nejvyšší stromy mají nejhlubší kořeny."
  11/11 + novoluní ve Štíru vytváří zkratku k vašim nejniternějším přáním a tužbám

  Není pochyb o tom, že 11-tý listopad a dny, které budou následovat, budou napěchované koktejlem zhmotňování více než kdy jindy. Především díky této vzácné astro-numerické konfiguraci…
  A my chceme udělat vše, co můžeme, abychom vás připravili předem na tyto dny plné síly…

  Tedy zcela bez obav vstupte do neznáma, zhmotňujte své nejhlubší touhy a přání a nikdy nevynechejte další příležitost pro radost a hojnost.


  Překlad Eva Štvánová. Tento text lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s aktivním odkazem (www.tredoxe.blog.cz) a uvedenými zdroji. Děkuji

  0 0  Archanděl Michael prostřednictvím Celia Fenn, říjen 2015

  Milovaná rodino světla, minulý měsíc to byl bouřlivý čas, protože vlny zářivého světla se přelily přes vaši milovanou planetu Zemi a spojily se s krystalickou mřížkou nové pozemské posvátné geometrické struktury. To je okamžik velké radosti, protože nové frekvence světla vás znovu spojily se starobylými světelnými kódy posvátné Božské síly nebo tvořivé inteligence.

  Tím nejvíce vzrušujícím aspektem toho pro nás, v andělských světelných říších, je uzemněníduchovního posvátného mužství v těchto nových frekvencích. Toto uzemnění duchovního posvátného mužství bylo aktivováno a umožněno nádhernými a milujícími energiemi božského ženství, protože jsou vyjádřeny ve frekvenci Nové Země páté dimenze.

  Tyto vlny světelných kódů, které byly spuštěny 8/8/8dosáhnou svého vrcholu v okamžiku posvátného sjednocení nebo posvátného sňatku11. listopadu resp. 11/11/8*. V té době božské frekvence mužství a ženství v jejich nové zářivosti se dostanou do rovnováhy v posvátném svazku a vyjádří posvátnou Božskou sílu v energiích vyššího rozměru.

  Co to znamená, milovaní, je, že tento proud energie, který vytvořil chaos na Zemi, se posune do vyrovnanější podoby, jak sám v sobě a ve vašich světelných tělech, tak také ve vašem planetárním těle. To dá vzniknout vyrovnanější energii, která vytvoří Novou Zemi, kde je Rovnováha, Harmonie a Soucitná Láska.Staré energie třetího rozměru nadvlády a kontroly vzrůstající měrou přestanou nalézat místo na Nové Zemi spolu s tím, jak se budou staré energetické formy rozkládat.

  Trojrozměrná Země k pěti rozměrné Zemi - jaký je v tom rozdíl

  Milovaní, mnozí z vás jste se nás ptali, jak můžete zjistit, kde se v těchto energetických proudech nacházíte a jak můžete říci, že jste v páté dimenzi?

  Ve třetím rozměru jste žili v dualistickém světě a tento dualismus byl základem silových struktur a nerovnováh, které byly užívány k vytváření kontroly. Například v dualitě mužství a ženství existuje dlouhá historie nerovnováhy a kontroly.

  Zaprvé, existovala matriarchální společnost, kde ženství bylo nahlíženo jako všemocné, a ženy měly kontrolu nad sociálními strukturami a silami. To bylo nahrazeno patriarchálními strukturami, kde se mužství stalo dominantním a kontrolovalo společnost. V obou případech zde byl nedostatek rovnováhy a nadvláda jednoho nad druhým.

  Žádná z těchto forem nebyla v rovnováze a jako taková neodrážela proud posvátného světla a světelných kódů z kosmického srdce.

  Na Nové Zemi, tyto posvátné Božské síly, známé jako mužské a ženské, budou v pětidimenzionální společnosti udržovány v absolutní rovnováze. Nebude tam žádná nadvláda jednoho nad druhým a nebudou žádné sociální struktury, které připravují o moc velké skupiny lidí.

  Pátá dimenze je strukturou Jednoty, Harmonie, Jedinečnosti a Rovnováhy

  Když se probudíte do reality páté dimenze, začnete prožívat jak hluboko "mimo rovnováhu" se vaše společnost dostala, a jak chaotická se cítí, protože to staré začíná odpadat spolu s tím, jak se pomalu přesouváte směrem k rovnováze.

  Prvním znakem, že tento proces je v běhu, bude, že se začnete cítit, jako kdyby se svět zbláznil, a vy jste museli bojovat, abyste si udrželi svůj vnitřní mír. Milovaní, je to proto, že váš "střed" se začíná vylaďovat a po letech práce se dostáváte do skutečné vnitřní rovnováhy. To, co se zdálo být tak "skutečné" ve světě tam venku, se teď zdá ničím víc než jen chaotickým zmatkem. A vám začne připadat těžké spatřit své "místo" v tomto chaosu a zmatku. Je to proto, že vaše místo je na Nové Zemi vyššího vědomí, která se začíná projevovat. Vaše práce je udržovat svůj vnitřní mír a vyšší frekvence, abyste mohli být jakýmsi "manifestačním bodem" pro Novou Zemi. Nové ideje a nové učení budou krystalizovat a projevovat se kolem vás a plynout do bytí skrze vás, když jste ve vašich pěti dimenzionálních tělech a formách.

  Takže jak se vypořádáváte s chaosem je, zapamatovat si, že jste paprskem nebo přenašečem vnitřní rovnováhy. To znamená dosáhnout vnitřního posvátného spojení, aby světelné kódy míru a harmonie páté dimenze mohly být přeneseny do vašeho okolí skrze vaše světelné tělo.Dosah, ke kterému jste si zvolili to udělat, je na vás, protože každý jeden z vás je pracovníkem světla nebo světelným bojovníkem, který přišel na Zemi, aby se účastnil tohoto procesu.

  Božská mužská zářivost: co to znamená pro planetu Zemi

  Když jsou frekvence posvátné mužské zářivosti ukotveny v Nové Zemi, můžete očekávat, že povstane skutečně nový a odlišný druh mužské energie.

  To bude vyjádřeno muži, kteří jsou vyladěni se svou posvátnou Božskou energií, a kteří si vybrali vzájemně na sebe působit se ženami, které jsou v posvátném Božském vyjádření ženských Bohyní v posvátném svazku. Ale to se také stane aspektem žen, které hledají vyjádření posvátné mužnosti jako část svého vnitřního posvátného svazku.

  Nová posvátná mužskost je energie, která je založena na světelném proudu a projevu v lásce. Nejlépe se projevuje "ptačím mužem". V domorodých kulturách byl ptačí muž šamanskou figurou, který byl jako orel, jehož práce byla spojovat modlitby a touhy jeho lidu se srdcem posvátného. V křesťanské tradici a teologii, byli tito "ptačí muži" andělé, kteří byli posly a prostředníky mezi posvátným a lidstvem.

  Takže je jasné, že když se ptačí kmeny vrátily k lidskému vědomi a posvátné božské mužství je zakotveno na Zemi, potom bude existovat přímý most nebo kanál mezi lidstvem a božským srdcem. Ti, kteří nesou posvátné božské mužství, budou "mosty" mezi lidskou komunitou a božským srdcem.

  To budou lidé, kteří se zajímají o své společenství a kulturu. Budou to stevardi Země, protože vědí, jak je cenná a protože ji v důvěře opatrují pro příští generace.

  Oceňují všechny živé bytosti a mají respekt ke všem formám vztahu v lásce a světle. Jejich zaměření je na Lásku, Podporu a Zodpovědné Sociální a Společenské aktivity. Jsou čestní a kráčejí v integritě a pravdě. Kráčejí a jejich řeč a síla vyzařuje z jejich čestnosti a integrity. Vyzařují ze svého srdce a jejich světelného těla a jsou oceňování za to, kým a čím jsou ve svých komunitách.

  Fyzické "symptomy" rovnovážného procesu: Co můžete cítit

  Milovaní, neudělejte chybu, toto je mocný proces. Uplynulé zatmění měsíce při zářijové rovnodennosti, pomohlo přinést tyto energie na Zemi. A protože tato mocná vlna hlavních Božích kódů se rozlila nad vámi a skrze krystalickou mřížku, měli byste se cítit fyzicky, mentálně a emočně přebuzení, a potom velmi unavení až do stavu vyčerpání.

  Tato fáze "přebuzení", by mohla zahrnovat spoustu energie a hojnost myšlenek a nových příležitostí. Ve skutečnosti by mohlo být tolik nových nápadů a příležitosti, že si nebudete jistí, čeho se chopit dříve nebo jak byste je mohli zvládnout všechny.

  Tato fáze by mohla být následována velmi "plochým" obdobím, ve kterém se cítíte také velmi unavení, než abyste se starali, a jen chcete odpočívat. To by mohl být dobrý nápad, protože vaše tělo si zvyká na tento mocný proud energie a světla, který je proudem nové božské mužské posvátné energie.

  Když se dostanete do rovnováhy, zjistíte, že je snadnější zůstat v míru a harmonii a přitom být stále schopen aktivní účasti na životě. Budete cítit hluboký soucit a touhu pracovat se Zemí pro dobro vašich dětí a příštích generací. Budete se cítit pozitivně a povzneseně, protože vaše modlitby a touhy překročí světelný most k božskému srdci!

  Posvátný sňatek nebo posvátný svazek a požehnání vztahu božského vědomí

  11/11/8 vstoupí do rovnováhy nové energie ve hvězdné bráně resp. portálu 11/11.
  Je tookamžikem mocné iniciace, kdy diamantový světelný portál mezi nebem a Zemí je plně otevřený a Země může vystoupit na vyšší frekvence, které se sladí mnohem těsněji s božským srdcem a každý jeden z vás může také sladit své posvátně a božské srdce s božským srdcem kosmu.

  Tento rok, v okamžiku 11/11 zažijete kosmické požehnání "posvátného svazku" jak v podmínkách galaxie, tak i na osobní úrovni. Na galaktické úrovni se planeta plně vyladí se dvěma základními silami božského srdce, které nazýváte božským mužstvím a ženstvím. To bude sloužit magnetizaci Země směrem k vědomí pátého rozměru jednoty.

  Na osobní úrovni, to také umožní jednomu každému z vás dosáhnout své vnitřní síly, integrity a smyslu pro komunitu. Vaše srdce se otevře oběma proudům Božského zdroje energie.

  A ve vašich vztazích naleznete sílu a rovnováhu, kterou hledáte v posvátných vědomých vztazích. To jsou vztahy, kde základem je posvátný svazek a výraz božské posvátné lásky. Toto je velké požehnání z božského srdce a my budeme mít k tomu co říci vice v příštích měsících.

  Přejeme vám mnoho radosti a lásky, protože jste pozváni do posvátného svazku 11/11.!

  Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.

  * 8 = 2015 numerologicky: 2+0+1+5
  Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

  0 0
 • 11/10/15--22:28: Kryon - Erupce


 • Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem na svahu sopky Etna, 16. dubna 2015

  Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z magnetické služby.
  Vím, kde jsem. Vzduch je klidný na svahu hory Etna. Není tu ani větřík, že? Přijde později. Drazí, jsme tu z konkrétního důvodu. Budu hovořit o energii, která je zde. Právě teď toto poslouchá nebo čte mnoho lidí. Někteří by se podivili nad klidem, který zde panuje.

  Gaia byla právě požehnána záměrem, který přítomní vložili do tohoto setkání. Možná si myslíte, že to je jen další z mnoha obřadů. Ale tento je jedinečný. Je absolutně jedinečný, již nikdy se to takto nestane.Duše, které jsou zde, jsou jedinečné, již nikdy zde nebudou v této kombinaci. Když to vše dáte dohromady, získáte unikátní energii jako takovou. Energii, která se objeví pouze jednou - na svahu vulkánu Etna.

  Chci, abyste o tom chvíli přemýšleli. Jaký je v tom váš podíl? Více než to, zeptám se: myslíte, že hora ví, kdo tu je? Je možné, že přírodní věci mají vědomí?Už dříve jsme řekli, že mají. A že existuje něco, co byste nazvali "entity uvnitř hory". Pro Gaiu je to velmi běžné a je to způsobeno energetickými mřížkami, o kterých jsme hovořili. Mohli byste dokonce říci, že jsou kolem nás multidimenzionální věci. Je možné, že jste právě teď sledováni? Nikoli zvířaty, ale energiemi hory. A pokud to tak je, co jim povíte? Je toto prostě jen další obřad? Nebo je to víc?

  Udělám dnes něco, co už jsme dělali. Vezmu jméno hory a dám vám malou zprávu o tom, jaký význam mají jednotlivá písmena. Není náhoda, že jste zrovna na hoře nazvané "ETNA". Protože když se podíváte na jednotlivá písmena v jazyce mého partnera (v angličtině - pozn. překl.), každé z nich něco znamená. Řeknou vám příběh o stvoření. Nikoli příběh starobylého stvoření, ale příběh osoučasném stvoření.

  Sedíte na sopce. Písmena hory v jazyce mého partnera (a v mnoha dalších jazycích) jsou E -T -N - A. Podíváme se na čtyři energie obsažené v E - T - N - A. První z nich je "E".

  Nazvěme tuto energii "ERUPCE"! Nebuďte vyděšení. Vždyť jsme na sopce. To, co se událo od roku 2012, byla erupce energie, kterou planeta nikdy dřív nezažila. Vy to nevíte, protože jste izolováni jako jednotlivá lidská bytost. Nevidíte celkový pohled. Nevidíte posun energií, jako ho vidíme my. Jsou to vlny energií. Vědomí má fyziku! A je to erupce, jaká nikdy dřív nebyla. Změní téměř veškeré věci, které tato planeta zažije odteď dál. Je to erupce pro vás. Erupce, která je osobní! Protože mnozí z vás zažívají změny ve svém životě. Možná přesně nekorespondují s daty, která jsme vám dali, ale korespondují s novou energií ve vás.

  Co se s vámi nyní děje? Jde o erupci v uvědomění. Doslova to můžete zažívat tak, že pukáte a věci z vás vybuchují. Někteří zažívají obtíže. Stává se to erupcí normálnosti. Věci, na které jste byli zvyklí, kolem vás vybuchují. Někteří jsou trháni na kusy - stejně jako sopka. Když se výbuch uklidní a uzavře, nastanou jisté věci.

  Ale jaké jsou to atributy, když to vybuchuje? Pojďme hovořit o "T". Chystám se říct, že "T" znamená "TENTATIVE" - VÁHAVÝ. Váhání se strachem. Nejste vystředění (ve svém středu - pozn.překl.). Když erupce nastane, váháte, kterým směrem se dát. Kterým směrem energie půjde. Kterým směrem poteče láva. Nikdo to neví, nedokážete to odhadnout! Tak je tomu v tuto chvíli i s erupcí na planetě.

  Někteří zažívají váhání dokonce ve svém přesvědčení. Vidíte, co se kolem vás na Zemi děje, a to vás nutí zpochybňovat vaši víru. Věci, které se dějí vám osobně, vás vedou k tomu ptát se, zda jsou vaše přesvědčení vůbec správná. Stojíte takto váhavě na své stezce a někteří se bojí. Zkuste si představit, že žijete ve městě, které leží u paty sopky, a cítíte otřesy půdy pod svým nohama. Co uděláte? Váháte - zůstanu, nebo bude lepší odejít? Vezmu s sebou své věci, nebo je tu mám nechat? To je bod, kde mnozí dnes stojí. Protože jste to nečekali. Váhání. To je něco, co všichni zažíváte, včetně mého partnera, protože energie se dosud nikde neusadila. Nějakou dobu to tak zůstane.

  To vede k dalšímu písmenu, "N". "Normální". Co se stává normálním? Kousek odtud můžete vidět místo, kudy láva tekla a pokryla cestu. Když láva zchladla, lidé se nesnažili vykopat starou cestu, ale jednoduše položili novou cestu na tu zchladlou lávu. Vidíte metaforu?

  Drazí, v této erupci energie, ve zmatení toho, co jste nazývali normálním, je nemožné "kopat" a nalézt to, na co jste byli zvyklí. Namísto toho potřebujete položit"novou silnici". Vaši novou cestu v nové energii. Možná tu sedíte a říkáte si - hm, to se mě zase tak netýká. Ó ano, týká (Kryon i překladatelka do italštiny se smíchem - pozn. překl.). Nebo bude. Nikoli negativním způsobem! Váhat znamená mít svobodnou volbu jít kamkoli chcete. Myslet jinak.

  Takže, je váhání pozitivní nebo negativní? To záleží na tom, zda máte strach. Nový normál pro lidstvo bude očekávání změny. Změna, kterou budete očekávat, se bude dít v oblastech, o kterých jste si dříve mysleli, že se nikdy nezmění. Už jsme to řekli - dokonce v něčem tak osobním, jako to, kdo jste. Můžete začít chtít dělat jiný druh věcí, jíst jiný druh jídla. Drazí, všechno se mění.

  V tomto vědomí bude důležitá jedna věc. Budujeme novou stezku na vrcholu té staré. Je to čerstvé.Není to návrat ke způsobu, jak to bylo. Je to něco, co bylo stvořeno dnes. Poslední písmeno je "A" jako Ascension - VZESTUP. Vystoupáte nad to, co jste byli. Vzestup má mnoho významů. Můžete stoupat výtahem! Můžete stoupat ve vědomí. To je ten druh vzestupu, o kterém hovoříme.Tato erupce vytváří nový normál, který způsobuje vzestup ve vědomí.

  Hora za vámi stoupá dál do větší nadmořské výšky. Když se na ni podíváte, uvidíte kouř a všimnete si, že je stále aktivní. Stále může nastat nová erupce. Drazí, minulou noc jsme vám dali informace o čtyřech etapách vývoje lidstva (poselství Čtyři fáze vývoje lidstva - pozn. překl. - ZDE). Dovolte, abych vám řekl, že každá z nich má svou vlastní erupci. První je popisována ve vašich mýtech o stvoření a změnila lidstvo navždy. Druhou z nich je okamžik, kdy jste překročili mezník precese rovnodennosti (rok 2012 - pozn. překl.). Časem bude ještě jedna a pak ještě jedna.

  Všechny tyto věci jsou metaforou hory, na které sedíte. Protože Etna také ještě neskončila - jak uvidíte… (úsměv). Drazí, dnes je na tomto místě krásně. Gaia ví, že tu jste. Gaia dnešek připravila pro vás, takže je příjemně a teplo. Je to poděkování za vaše vědomí, oslavující vaši erupci.

  A tak to je.

  Kryon

  Poznámka ke kopírování:
  Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - "Eruption" - MP3 nahrávka, 15:59 minut

  Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Pavel Z. (www.kryon.webnode.cz) awww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

  0 0  Děkuji Evě Štvánové za zaslání odkazu :o).

  S láskou,

  Samaya

  0 0  Den co den si uvědomuješ změny, k nimž dochází v tobě i mimo tebe. Přijímáš nové myšlenky a učíš se novým postojům. Tvé vědomí se rozvíjí a je schopno přijímat stále více a více. Někteří lidé se učí rychleji než jiní; proto cesta do Nového věku není pro každého stejná. Někdo se do něj dostane skokem. Jiní vstoupí pomalu a budou si ověřovat každý krok. Někteří se tam doplazí a každý krok bude pro ně bolestný, neboť nechtějí přijmout změny, ke kterým dochází. Neschvalují nové postoje a myšlenky a touží být ponecháni sami sobě se starým názorem, že co bylo dobré pro jejich rodiče, je dobré i pro ně. Odpovědí na tento postoj je naladit se na zákonitosti života a podle nich žít. Časy se mění velmi rychle, a pokud se nezměníš s nimi, zůstaneš pozadu.


  http://slunecnikvet-anna.blog.cz/

  0 0

  Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn, Listopad 2015

  Milovaná Rodino Světla, jak se přesouváme ke Hvězdné bráně 11/11, která nastane 11. listopadu, energie se zrychlují. Bude to mocný okamžik ve vaší Nové Pozemské Přeměně, Transformaci, okamžik, kdy se spojí energie Svaté Jednoty a Andělského Srdce, aby zapálily a aktivovaly Nové Stvoření/Tvoření na Zemi. Bude to také okamžik, kdy bude vaše Multidimenzionální Tělo připraveno aktivovat ve vašem Buněčném plánu šablonu, vzor, pro vaše nové Tělo 5D (Páté dimenze).
  Vesica prstů ohně a vody


  Svatá Jednota: Ráj na Zemi a Andělské Srdce

  V tuto dobu vašeho roku se sejdou Slunce a Systém Modré Hvězdy Síria jako "Dvě Slunce" ve vašem Galaktickém sousedství v Galaxii Zlaté Růže (Mléčná dráha). Vstupují do Svatého geometrického Zarovnání známého jako "Vesica Pisces". To nastává, když se dvě energetické "koule" sejdou, spojí a vytvoří prostor pro vzájemné "zasetí" nových myšlenek a energií a nových forem.

  V tomto případě Vesica Pisces otevírá bránu Velkému Centrálnímu Slunci a naplňuje přitom Systémy obou Hvězd vlnami Diamantového Světla a Tvořivé energie z Andělského Srdce u Velkého Centrálního Slunce. Tato vlna mocné energie pak otřásá celou Galaxií jako vlna Světelných Kódů za vlnou a Informace se přenášejí ven.
  Co se týče Milované Země, jelikož jste zvýšili frekvenci a sladili se s Pátou dimenzí a vyššími dimenzemi, začali jste být schopní přijímat tyto vlny Vyšších vibrací Světla, které vyzařují z Andělkého/Božského Srdce. Můžete intenzivněji cítit původní Paprsky Světla, které vyzařuje z Jednoho Srdce ve středu Všech Věcí.

  Tento proces probíhá v tandemu s rozrušením starého třídimenzionálního globálního systému a povstáním nových forem Společenství na Zemi.Bytosti Indigových Krystalů jsou nyní připraveny povstat a vytvořit při vyjadřování Poslání své Duše na Zemi rozdíl, změnu. Vidíte nové vlády, jako v Kanadě, které byly zvoleny, aby nahradily staré cesty novými myšlenkami a energiemi. Pak také vidíte studentská hnutí v místech jako je Jižní Afrika, kde mladí lidé, Křišťálová generace, vykračují vpřed a říkají "ne" a "to stačí". Tento vír změny se slaďuje se vší prací, která byla udělána Pracovníky Světla a Bojovníky Světla k ukotvení Nových Zemských Mřížek a k přivítání nových Planetárních Energií, které vytvářejí Planetární Společenství na Vyšších Úrovních Vědomí.

  Milovaná Rodino Světla, i když se může zdát, že doba je chaotická, buďte si, prosím, také vědomi hlubokých změn, které se na Zemi dějí. Planeta přijímá své Světelné Kódy a transformující informace z Andělského Srdce a toto je okamžik, kdy dostáváme Svatou Jednotu jako Světelné Kódy a kdy je tato Jednota ukládána do Srdce Planety a do vašeho vlastního Adělského Svatého Srdce. V obou případech budou tyto Světelné Kódy pomáhat vašemu Vzestupu a Transformaci, Přeměně a budou je urychlovat.

  Svatá Jednota: Aktivování vaší šablony Nového Pozemského Pětidimenzionálního Těla

  Milovaní, v tomto procesu zarovnání a sladění energií Ráje s Galaktickými energiemi s cílem zrodit Novou Zemi, probíhá také podobný proces s vaším Multidimenzionálním Tělesným Systémem.

  Vaše Andělské Srdce a vaše Srdce Země se zarovnávají, slaďují, aby se vytvořila Vesica Pisces, nebo-li Hvězdná Brána ve vašem vlastním Centru Svatého Srdce. A v tomto okamžiku Světelné Kódy vyrábí Novou Šablonu pro vaše Fyzické Tělo 5D.

  Chtěli bychom vám to vysvětlit. Představte si, že vaše Tělo Multidimenzionální Energie se skládá ze dvou koulí nebo Energetických Srdcí, která budeme nazývat Nebeskou a Pozemskou Koulí, nebo-li Rájem a Zemí. V centru, kde dochází ke spojení těchto Koulí, je vaše vlastní krásné Svaté Srdce.

  Nyní, když jsou tyto Koule silně aktivovány Galaktickými Světelnými Kódy a Frekvenčními přenosy,začíná vaše Svaté Srdce vysílat nové pokyny pro váš život na Zemi a pro vaše fyzické tělo.

  V tuto dobu vydávají Kódy Diamantového Světla nové pokyny z Andělského Srdce pro Aktivaci nové šablony Fyzického Těla Páté dimenze. Toto fyzické tělo je "lehčí/světlejší" a méně husté než Tělo 3D, a tak mnozí z vás mohou cítit nějaké symptomy této aktivace a přeměny, transformace.

  Za prvé se může objevit mnoho symptomů jako je stres, zvláště v oblasti Srdce. Vaše Srdeční Centrum přejímá nesmírně mocné energie, jak se slaďuje s Andělským Světlem, a můžete mít bušení srdce nebo se zadýchávat, nebo zažívat lehký stres v oblasti hrudníku. Také můžete trpět nespavostí a přerušovaným spánkem nebo mít neobvyklé sny, jak se vaše vlastní hluboké vnitřní procesy slaďují s procesy pocházejícími z Transformace Vědomí Planety.

  11/11/8 bude tato Nová šablona Těla Země 5D plně aktivována ve vaší buněčné matici.Milovaní, myslíme si, že je dobrý nápad, abyste v tuto dobu pracovali se zarovnáním, sladěním Tří Svatých Srdcí ve svém Multidimenzionálním Systému. To usnadní tok energie mezi nimi, Andělským nebo-li Vesmírným Srdcem, vaším vlastním Svatým Srdcem a Svatým Srdcem Země.

  Prostě si představte tato tři srdce perfektně sladěná, zarovnaná a Energii Diamantového Světla plynoucí mezi nimi a do Srdce Země, takže neexistuje žádná disharmonie nebo zablokování tohoto toku. Tak budete naplňovat svůj účel na Zemi, prostě tím, že dovolíte plynutí Andělské Energie, která podporuje vaší přeměnu a pomáhá jí, a přijmete tyto Andělské Energie.


  Svatá Jednota: Země, Moře a Obloha  Keporkaci oslavující Novou Zemi u pobřeží Jižní Afriky na začátku listopadu.


  Milovaní, právě tak jako vy aktivujete novou Šablonu Pětidimenzionálního Těla, činí tak i Země.Planeta používá mocné vlny Energie Světla z Andělského Srdce, aby znovu sladila a znovu navrhla Planetární Tělo.

  Tento proces probíhá mnoho let a mnozí z vás se účastnili a účastní Práce na Nové Pozemské Planetární Mřížce společně se Zemí. To Zemi umožňuje s vámi pracovat v navrhování, snění a zhmotňování Nové Země.

  Země ale také pracuje s Elementálními energiemi Vzduchu, Vody, Ohně, Ducha a Hmoty, aby usmadnila změny a aktivaci Nového Planetárního Těla Země. Takže Oheň, Voda Vítr, Země a Duch všichni pracují na změně formy Planetární reality. Mnohé z přirozených událostí, které vypadají jako "katastrofy" nebo "bouřlivé události" jsou důkazem toho, že Země a Elementálové společně pracují na změně formy 5D Země tak, abyste mohli novými způsoby tvořit nové společnosti a nová společenství, když povstáváte k výzvám Nové Země.

  Stará konzumní společnost umírá a lidé ztrácí zájem o vlastnictví a spotřebu. Nová filozofie založená na neustálém sdílení zdrojů se rodí v Lidském Vědomí a to bude ladit s prací Elementálních Energií a Dév Přírody, aby byla vytvořena Nová Planeta Země.
  Bude to pomalý proces, ale když jste v procesu, dávejte pozor na změny, které se objevují, a na způsoby, kterými Planeta tvoří svůj budoucí osud a své tělo, tak jak vy vytváříte formu svého těla, abyste se sladili s Zářivou Budoucností plnou Harmonie a Míru v méně husté Realitě naplněné Diamantovým a Zlatým Světlem!

  Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.

  Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

  0 0

  Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení

  Filozofové v dávných dobách říkávali, že se nemáme učit nové věci jen si vzpomenout na to, co jsme vždy věděli. S dnešní závratnou rychlostí změn a pokroku se nám zdá, že bychom se měli učit nové věci, ale jakmile se je naučíme, všechno se změní a připadá nám zastaralé. Ale to není ten druh poznání, které nám předkové odkázali….. hluboko uvnitř jsme všichni nadčasové duše, které znají hluboké pravdy lidského života. Ctěte dnes svou starověkou duši.

  Význam glyfu představuje moudrost. Je to světlo moudrosti, které pohlcuje tmu, konkrétně znamená vnitřní spirálu jako Universální symbol narození, smrti a znovuzrození - smrt starých vzorců myšlení a zrození moudrosti. Narození v den Cib jsou smyslní, permisivní a bývají většinou velmi šťastní. Dny Cib je dobré zapálit svíčku pro zemřelé. Skvělý den pro odpuštění.

  ***

  Jsem Cib 7. Jsme potěšeni, že se s vámi opět setkáváme. Velmi nás těší trávit tento čas s vámi. Jak postupujeme každý den v roce, je naším záměrem být tu ve službě pro vás.

  Máme výhodu, že máme větší obraz toho, co se děje na Zemi a každý den se více a více z vás stává schopných dělat totéž.

  Jak pokračujete vpřed na cestě sebe-posílení, uvolňujete obavy, myšlenky podrážděnost a návyky, které vás držely v otroctví. Můžete také oslovit své bratry a podělit se o svojí moudrost a poznání. Na Zemi je také mnoho lidí, s kterými nemůžete komunikovat, protože se uzavřeli před duchovními vědami.

  Máte možnost být velvyslancem Lásky, protože dokážete oslovit a obohatit lidi, které my nemůžeme. Buďte vzorem pro všechny, které potkáváte. Chcete-li žít život ve světě plném krásy, klidu a hojnosti, pak žijte svůj život tímto způsobem.
  Ostatní si všimnou, že chodíte s grácií a klidem uprostřed chaosu, budou vás oslovovat a hledat to, co vy už máte. Čas oddělenosti musí skončit s cílem vytvořit Nebe na Zemi. Pojďme společně oslavit naše odlišnosti a rozdíly.
  Když jste v přítomnosti lidí, kteří jsou nespokojení, pokuste se přijít s konverzací, kde se rozhovory stávají řešením problémů, spíš než zůstávat ve stížnostech a jejich nízké úrovni.

  Pomozte lidem věnovat pozornost jejich myšlenkám, slovům, činům i jejich emocím. Povzbuzujte je, aby si všimli rozdílu, jak se cítí, když jsou zapojeni do různých aktivit, aby si vybírali ty povznášející.

  Máte velký potenciál, máte velký vliv na budoucnost Země - každým okamžikem. Je to současnost, ve které děláte rozhodnutí ovlivňující a vytvářející vaší budoucnost.

  Vybírejte dobře, bavte se a mějte dobrou náladu.

  SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu třináctidenní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

  Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.

  Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

  0 0

  Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky /testy

  Když jste zapojeni v jakémkoliv týmu nebo spolupráci, ať už je to večeře s přáteli či s rodinou nebo řešíte problémy s kolegy v práci nebo hrajete plážový volejbal, často je to ta tichá introspektivní uzemněná mysl, co přináší perspektivu do jakékoliv situace nebo konverzace.

  Příliš často je to v naší společnosti o tom, kdo mluví nejvíce nebo nejhlasitěji, ale dejte raději na zdánlivě plachý hlas a budete překvapeni.

  Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu Země - pozemský rytmus a u člověka srdeční tep. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.

  V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
  Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.

  ***

  Zdravím, jsem Caban 8. Děkujeme za spojení s vámi. Rádi bychom vám připomněli, že vaše duchovní kořeny jsou vytvořeny z čisté Lásky. Není nic na světě, co nepochází z inspirace čisté Lásky. Víme, že je to pro mnohé z vás těžké pochopit, když se díváte kolem sebe a vidíte všechny ty zážitky ne-lásky. Chápeme, že je pro vás těžké existovat na takovém místě. Jak se rozpouští Závoje zapomnění, stává se pro vás ještě těžší pobývat na Zemi. Přesto bychom vás rádi požádali o trpělivost, protože je hodně toho, co můžete udělat, abyste pomohli při změnách, které v současné době probíhají.

  Mnoho Lightworkers přišlo na Zemi pro tento čas asistovat při návratu Země do jejího původního stavu. Třebaže Země byla původní v čase jejího vytvoření, ona i její obyvatelé nyní začínají vibrovat na mnohem vyšší frekvenci. To znamená, že ti, kteří lpí na nízkofrekvenčních touhách, nebudou schopni dál udržet své cíle ne-lásky. Jsou ve svém posledním stádiu obhajování svých projektů a brzy budou přesunuti jinam.

  Vy jako Lightworkers máte schopnost tlačit na ty ve vedoucích pozicích, aby provedli změny, které si na Zemi přejete. Síla je v číslech, když se spojíte mezi sebou ke společným cílům - váš hlas bude slyšet. Mnoho z vašeho průmyslu se rozpadne přes noc, když každý z vás řekne DOST a přestane krmit monstrum. Například pojišťovnictví je samotným palivem korupce ve všech oblastech podnikání. Co si myslíte, že by se stalo, kdyby prostě masy lidí přestaly platit své pojistné? Co by se stalo, kdyby si pacienti vybírali lékaře, kteří předepisují pouze byliny? Co kdyby všichni lidé odmítli kupovat potraviny otrávené pesticidy a herbicidy? Jakmile se spojíte dohromady a budete bojkotovat odvětví, která jsou škodlivá - budou se muset tyto korporace rozpadnout nebo okamžitě restrukturalizovat.

  Je mnoho lidí, kteří si nejsou vědomi toxických látek, které konzumují a jejich smrtícího dopadu na tělo. V masmediálních reklamách se nachází mnoho lží. Díky počítačům a internetu může být pravda sdílena po celém světě.

  Stále více lidí kráčí vpřed s pravdou a mají schopnost ohnout masový marketing a oslovit všechny, kteří jsou uváděni v omyl. Součástí práce každého je, aby se tyto informace dostaly ke všem ve vašem okruhu vlivu. Možná jste jediní, kdo může ovlivňovat své rodiče, sourozence, přátele a známé. Vezměte tuto roli vážně a vzdělávejte sebe i ostatní.

  Odcházíme dnes s nadějí, že budete o těchto slovech přemýšlet a zmocníte se vědomí, že jste důležitý velvyslanec se schopností pomáhat druhým vytvářet svět míru a radosti.

  8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
  Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí.Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

  VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
  DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

  Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci Času jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.

  Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

  0 0
 • 11/13/15--01:35: Zrušení překážek


 • Věz, že ve tvém životě neexistují žádné skutečné překážky.


  Vytvořil/a sis je sám/a svými vnitřními přesvědčeními, pochybnostmi, obavami, či různými druhy víry.

  S láskou proto poznej veškeré iluzorní překážky a odstraň je tak, že se pozvedneš na úroveň vibrací odpovídající pozitivní polarity.

  Tak změníš negativní odrazy zrcadlící se ve tvé realitě.

  Vše, co existuje, ukrývá v sobě dvě protikladné stránky projevu, přesto jsou však tyto extrémy pouze různými stupni stejných věcí nebo skutečnosti a existují současně.

  Proto je možné proměnit nepříjemnou situaci v její opak, aniž bys ji přitom jakkoliv hodnotil/a.


  Afirmace:

  PŘEKONÁVÁM JAKÉKOLIV PŘEKÁŽKY TAK, ŽE SE ZAMĚŘÍM NA ODPOVÍDAJÍCÍ STUPEŇ VIBRACE, JEHOŽ CHCI DOSÁHNOUT.


  Thovt

  0 0
  Kolikrát jsem ti řekl, že tě potřebuji svobodného, abys mohl uskutečnit vše, co má být vykonáno? Kdy se naučíš nechat věci plynout a od všeho se osvobodit? Nikdy nepoznáš význam svobody, dokud nenecháš věcem volný průběh, dokud nebudeš věřit, že to zvládneš, a dokud neuskutečníš první obtížné kroky. Můžeš je udělat jen ty sám; nikdo jiný je nemůže udělat za tebe. Bojíš se toho, co nastane, obáváš se budoucnosti? Kam se poděla tvá víra a důvěra? Proč se nenaučíš žít plně a slavnostně ono věčně přítomné teď a nepřenecháš Mi péči o tvou budoucnost? Čekají tě skvělé věci, jestliže se osvobodíš a přestaneš lpět na tom, co již máš, v obavě, že všechno ztratíš. Buď ochoten vše ztratit, abys mnohonásobně víc získal. Vše je v Mých rukou a vše je velmi, velmi dobré.

  www.slunecnikvet-anna-blog

  0 0

  Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance

  Dnes je velký den pro proslovy, zejména pokud budete mluvit na rodinných nebo společenských akcích, ať už je to svatba, narozeniny, zásnuby, promoční hostina, obřad nebo pohřeb. Dokonce i když jste plachý řečník, obdržíte dnes silnou podporu srdce a povzbuzení Etznab, to vaše komunikační schopnosti zvyšuje i díky

  Bolon (9), který je velmi příznivý pro důležité události a příležitosti. Pokud plánujete podobnou akci s rodinou či blízkými, dnes je dobrý den, zejména zahrnuje-li tato událost řeč a přípitek.

  Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole.Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za sílou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu.

  Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé nebo bílé? …dobré nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.

  Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.

  ***

  Zdravím. Jsem Etznab 9. Vítejte v tento čas sdílení. Dnes bychom chtěli mluvit na téma zrcadla.

  Každý člověk, se kterým se setkáte, každá zkušenost, kterou prožijete, každá myšlenka, kterou myslíte, každá rostlina, s kterou se setkáte - má pro vás schopnost zrcadla. Všimli jste si někdy, jak se některým lidem daří v těžkých situacích, zatímco jiní zažijí pád? Proč tomu tak je? Je to díky vnitřní síle a moudrosti.
  Někteří dojdou k selhání a do hluboké deprese nebo kolem sebe šíří hněv. V určitém bodu si uvědomí, jak je jejich život smutný a zvolí si jiný postoj.

  Každý z vás má schopnost změnit cokoliv včetně emocí a to okamžitě.

  Nikdo vás nemůže udělat šťastným, jen vy můžete držet sami sebe od prožívání štěstí v každém okamžiku svého života. Vše je prostě postoj.

  Jak změnit postoj a udržovat pozitivní nadhled ve všech situacích? Díky píli, pozorování a výběru. To je to, proč je práce se strachem a s kódy přesvědčení tak důležitá.

  Dokud neuvolníte bloky, které vás drží uzamčené v postoji nízkých energií, budete přicházet o nepřeberné množství radostných příležitostí.

  Jakmile uvolníte všechny obavy, rozsudky a překážky, uvidíte okamžitě život z nové povznášející perspektivy.
  Udělejte si dnes čas a formulujte svůj akční plán. Napište kroky, které je třeba provést, abyste dokázali překonat každý zvyk, který chcete změnit.

  Udělejte první krok, není třeba už nic odkládat a uvolňujte nízkovibrační energii podílející se na udržování starých vzorců myšlení, což se odrazí také na vašich emocích a fyzické síle.

  Vyžaduje obrovské množství síly, abyste zůstávali v nepřirozeném a nezdravém stavu.
  Osvoboďte se od emocionálních bloků a energie a povzbuzujte sami sebe myšlenkami plnými Lásky, stejně jako naplňujte své tělo zdravými potravinami, budete mít tolik energie, že nebudete vědět co s ní.
  Zastavte se ihned, jakmile zjistíte, že vyprávíte starý příběh z minulých traumat, jednoduše energeticky předělejte scénář, který oslabuje vaši energii.

  Přejete si vybít vaše baterie úsilím na nízké úrovni nebo nabít vaše baterie vysokou úrovní Lásky a vděčnosti?
  Volba je vždy jen a jen na vás. Vybírejte moudře.

  9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
  DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu,co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

  ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
  UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI

  V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

  DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
  Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.

  Copyright © čtěte také VĚDOMÍ JEDNOTY JE JAKO DOTÝKAT SE NEBE. Mayské Zprávy lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

  0 0
 • 11/14/15--10:37: ZÁKON LÁSKY


 • Láska je základním zákonem síly, jíž říkáme Bůh.Když se naučíme milovat a dokážeme to spojit a s moudrostí, jsme dokonalí.

  Dokud jsme na Zemi, je naším úkolem-smyslem našeho života-naučit se milovat.

  To neznamená jen lásku k partnerovi, nýbrž lásku všeobecnou, všeobsahující, která nevylučuje nic a nikoho a stává se tak poslem lásky boží. Milovat znamená také využít všech možností jak být nadějí pro své bližní.

  Zamilovanost a pravá láska jsou tak rozdílné jako květ a plod .Plod se objeví až když květ uschne a odpadne.
  Láska znamená chápající a vědomé přijímání nedokonalostí. Láska není žádný vnější projev, nýbrž základní proměna našeho bytí. V lásce potkáváme právě vždy toho partnera, který je odrazem nás samých. Jen takového partnera jsme schopni k sobě přitáhnout podle zákona rezonance. Často hledáme lásku v partnerském vztahu jenom proto, že nejsme schopni milovat sami sebe. Každý má vědomě, či nevědomě o sobě vytvořený nějaký ideální obrázek a neakceptuje proto,že skutečnost je jiná. Protože zevnějšek je jen odrazem jeho nitra, odmítá i svůj zevnějšek. Ale ideální obrázek je cílem. A cíle můžeme dosáhnout jedině tehdy, když se vydáme na cestu. Odmítání svého vlastního já, takového, jaké je, odpovídá našemu pocitu, že jsme měli být jiní. Ale jiní budeme jedině, když se změníme. Tuto možnost máme v každém okamžiku. Můžeme ji však využít jedině, když se nejprve přijmeme takoví, jací jsme a jako takoví se budeme mít rádi.

  Milovat nějakého člověka znamená dávat se, chtít pro toho druhého to nejlepší a přát mu, aniž bychom za to chtěli něco zpět. Láska chce dávat a naplňuje se dáváním.

  Láska je radost, kterou pociťujeme v myšlenkách na milovaného člověka, nebo v jeho přítomnosti. Radost z toho,že můžeme být v jeho blízkosti, že se z něho můžeme těšit,nebo s ním nalézat naplnění v nějaké společné činnosti.
  Milovat znamená otevřít se, vpustit toho druhého dovnitř, nechat ho podílet se na mém nitru. Sdělovat mu sebe sama, všechno s ním chtít sdílet. Milovat znamená přispívat s radostí k blahu druhého a pro jeho osobní rozvoj a být tu zcela pro něho.

  Často říkáme "Miluji tě"a přitom vlastně máme na mysli "Potřebuji tě", nebo "Neopouštěj mě." To jenom dokazuje, že jsme ještě nepoznali opravdovou lásku. Předpokladem pro to je, že začneme milovat sami sebe a bezvýhradně se přijmeme takoví, jací jsme. Řekněme "ano" našemu bytí takovému jaké je. Pak dokážeme být šťastní a spokojení i když budeme sami. Pak už nás ani nebude bolestně zasahovat kritika ostatních a budeme osvobozeni od závislosti. Dokud totiž toho druhého potřebuji, nejsem skutečně svobodný. Když se osvobodíme od strachu, že nás někdo opustí, jsme schopni dát svému partnerovi větší svobodu. Teprve pak je možná opravdová láska ,neboť lásku není možno uvěznit a násilím držet. Když to zkusíme, láska zahyne. To co zbude, bude jen zvyk.

  Nějaká osoba nás přitahuje, když se nám podobá, když v ní nalézáme potvrzení svého bytí takového, jaké je. Ale i protiklady nás přitahují, pokud se dokážou doplnit. Potřebujeme a přitahujeme to, co nás činí úplnými. Je tedy možné říci, že základní podobnosti v nějakém vztahu tvoří jeho podstatu a navzájem se doplňující rozdílnosti vytvářejí to, čím nás ten druhý fascinuje.

  Zamilovanost zná extrémní výkyvy nálad a žárlivost a nezúčastněným se jeví jako dost egoistická, protože trvá na opětování citů. Zamilovanost může být pro milovaného velmi stísňující, náročná, ba dokonce dusící, neboť vyžaduje neustálé důkazy lásky. Zamilovaný chce vlastnit toho, koho miluje, mít ho jen pro sebe, a je na něm závislý. Jakmile se ale v lásce objeví závislost v jakékoliv formě, je vztah narušený.

  V lásce si ze srdce přeji, aby byl ten druhý šťastný a jsem ochoten proto udělat všechno. Dát mu čas, když ho potřebuje, pozornost ,když ji potřebuje a volnost, když ji potřebuje. V Lásce neočekávám za každou cenu opětování svých citů,nýbrž jednám z něžné náklonnosti, z úcty a respektu, ba i z obdivu. Mohu vedle svého milovaného milovat ještě jiné lidi a připouštím,že on má právo na totéž. Nejsem emocionálně závislý na reakcích toho druhého,neboť ho miluji nezávisle na tom, zda budou moje city opětovány.

  Je láska umění?

  Většina lidí si myslí, že láska je věcí náhody,něco co se stane, když má člověk prostě štěstí.Jestliže je ale láska umění,pak vyžaduje vědomosti o souvislostech a také ochotu učinit to, co je zapotřebí. Problém je v tom,že většina lidí se zajímá jen o tu část lásky, kterou dostávají. Chtějí být především sami milováni a méně se starají o svou vlastní schopnost milovat.

  Mnozí si také myslí, že se není co učit, protože láska zívisí na objekktu, a ne na jejich schopnostech. Stačí, když potkám toho pravého partnera, a láska přijde sama od sebe, myslí si. Zapomínají, že milovat znamená dávat a brát-a že láska vždy začíná dáváním. V tom spočívá její největší tajemství.


  IDEÁLNÍ PARTNERSTVÍ

  Každý člověk se snaží najít ideálního partnera,ale jen málokteří mají dojem, že se jim to podařilo.
  Ideální partner, nebo-li duševní partner je osoba,s níž je možné se optimálně rozvíjet. Není to jen spojení dvou lidí,nýbrž dvou duší,se všemi z toho vyplývajícími důsledky pro soužití a pro lásku.

  Duševního partnera potkávám na duševní úrovni, daleko od všech naučených postojů, rolí a očekávání. Stává se tak pro mě "branou"k vnitřnímu ráji,cestou k mé vlastní celistvosti. Miluji ho takového jaký je, a ne takového, jaký by podle mých představ měl být. Cílem duševního partnerství je být zcela sám sebou a přitom tomu druhému pomoci opustit myšlenkové a emocionální vzorce, které ho neustále znovu stahují zpět na rovinu očekávání a hraní rolí. S duševním partnerem žiji v atmosféře volnosti a důvěry, která jediná umožňuje pravou lásku.

  Duševního partnera potkávám na duševní úrovni, daleko od všech naučených postojů, rolí a očekávání. Stává se tak pro mě "branou k vnitřnímu ráji" cestou k mé vlastní celistvosti. Miluji ho takového jaký je, a ne takového, jaký by podle mých představ měl být. Cílem duševního partnerství je být zcela sám sebou a přitom tomu druhému pomoci opustit myšlenkové a emocionální vzorce, které ho neustále znovu stahují zpět na rovinu očekávání a hraní rolí. S duševním partnerem žiji v atmosféře volnosti a důvěry, která jediná umožňuje pravou lásku. Jako duševní partneři zažíváme lásku, která nám poskytuje volnost a vytváří odstup, nutný pro oboustranný rozvoj. Je to cesta nalezení vlastní pravdy a jejího následování. Svoboda je možná i bez lásky partnera, láska však bez svobody možná není.To nejen znamená, že tomu druhému ponecháme veškerou volnost, nýbrž, že i sami zůstaneme volní, aniž bychom toho druhého potřebovali. Teprve tehdy jsme s ním proto, protože chceme, a ne proto, že musíme!

  Jistý muž hledal po celý svůj život ideální partnerku. Zbohatl a stal se slavným,ale zůstal sám.Když byl starý zeptal se ho jeden reportér,jestli jeho hledání partnerky mělo nějaký úspěch, a on odpověděl: "ale ano nalezl jsem ji. Když mi bylo třicet,potkal jsem ideální ženu. Jenže to mělo háček-ona totiž zrovna také hledala ideálního muže!"
  Mnohým z nás se stává to samé co onomu muži. Hledáme ideálního partnera a přehlédneme přitom, že podle zákona rezonance jej můžeme přitáhnout teprve tehdy, až se sami staneme ideálním partnerem.
  Proto je ten partner s nímž právě máme vztah ,pro nás právě teď tím ideálním, protože nás konfrontuje přesně s těmi lekcemi, které se ještě musíme naučit, abychom skutečně byli ideálním partnerem.

  A děláme ještě jednu chybu. Hledáme lásku venku-chceme být milováni. Nevědomky toužíme po tom, co jsme zažívali v dětství, když jsme byli milováni takoví jací jsme byli. Všichni se o nás starali a my se cítili v bezpečí. Je pochopitelné, že tento pocit lásky a bezpečí chceme zažívat dál. Jenže můžeme dostat jen tolik lásky, kolik ji sami dáváme. Mateřská láska byla jakousi "zálohou", kterou jsme dostali od života a kterou musíme jako dospělí splatit, neboť můžeme sklízet jenom to,co jsme zaseli. Láska je jako osamělá horská chata, člověk v ní najde jen to, co si do ní donese. Přestaňme tedy dělat tu chybu, že se budeme zajímat jen o tu část lásky, kterou dostáváme, ale začněme sami lásku dávat. Naplňme se láskou a staňme se milujícími lidmi.


  UMĚNÍ BÝT SÁM


  Mnozí lidé mají strach ze samoty. Bez partnera se cítí neschopni života, nedokážou být šťastní a doufají, že jejich osamělost zmizí,když budou s někým žít. Dva nešťastní lidé se však nestávají šťastnými jen proto, že jsou spolu. Navíc se k tomu připojí strach, že toho druhého opět ztratí. Strach není dobrou základnou pro opravdovou lásku.
  Být sám je úkol, který se jednou nabídne každému člověku. Před tímto úkolem není úniku a je nutno jej vyřešit. To neznamená,že se musím stát poustevníkem, nebo samotářem.Tato samota neznamená žádnou trýznivou izolaci. Když ovládnu umění být sám, znamená to, že získám jasné a bystré sebeuvědomění, vědomí, že jsem se vším za jedno. V tomto vědomí jsem intenzivně a hluboce spojen s ostatními, a tím i s celkem. Tato hloubka nevychází z myšlení, nýbrž zahrnuje všechny oblasti bytí. Teprve potom se stávám autonomním. Teprve potom je možná opravdová láska.
  Ideálního partnera však mohu potkat až teprve tehdy, až se sám stanu ideálním partnerem. Svou velkou lásku potkám, teprve až ji naleznu v sobě.
  Pak ji sice už zvenčí nebudu potřebovat, ale teprve tím ji učiním možnou, přitáhnu ji k sobě podle zákona rezonance. Smyslem partnerství je to, že ten druhý mě konfrontuje s mými nedostatky. Že mi ukazuje, kde ještě nejsem dokonalý. S tím druhým zůstávám, protože ho miluji, a případný spor s ním mě má nakonec přivést k sobě samému.

  Velké štěstí nezískám tím, že budu dostávat co možná nejvíc lásky od svého partnera, nýbrž tím, že zdokonalím svou vlastní schopnost lásku přijímat a rozdávat. Dokud já sám nemiluji, zůstává moje duše prázdná. Cílem partnerství tedy není láskyplně cukrující párek hrdliček, které bez sebe nedokážou být, nýbrž v ideálním případě dva lidé, kteří jsou spolu a přitom je každý z nich zvlášť "celistvý", kteří se proto již nepotřebují, protože každý z nich převzal a přijal aspekty toho druhého.

  CESTY K PRAVÉ LÁSCE

  Prvním krokem na cestě k opravdové lásce je to, že tomu druhému věnuji bezpodmínečnou náklonnost a z této náklonnosti získám tolik uspokojení a štěstí, že se už neptám, co za to dostanu.

  Když něco dostanu,je to dárek navíc. Pokud chci být v lásce šťastný, musím se zbavit dvou věcí:strachu, že nebudu dost milován, a žádosti chtít toho druhého vlastnit. Neboť, kdo má strach a chce vlastnit, ztratí nakonec úplně všechno.
  Pokud má mít moje láska dlouhého trvání, potřebuje tři předpoklady.

  -obdiv
  -společný úkol ,pro který se nadchnou oba
  -porozumění

  Pokud chci, ale potkat pravou lásku, musím nejprve objevit v člověku Boha-a nejen v jednom, nýbrž ve všech lidech. Opravdová láska totiž nemá hranice. Nemohu milovat jen jednoho a ostatní ze své lásky vyloučit. Opravdová láska tedy není můj vztah k jednomu protějšku, nýbrž láska, která existuje i bez něho. Láska je prostá, proniká mnou a naplňuje mne. Teprve z tohoto hlubokého vnitřního pocitu a poznání božského ve všem vzniká "láska ke všemu", která už nikoho a nic nevylučuje. Tato pravá láska je naladění se na vibrace božského aspektu "bytí za jedno se vším a ve všem." Nemusím se učit milovat,musím jen dovolit, aby láska, která je mou vnitřní pravdou, mohla volně proudit. Je třeba rozpustit blokády a překážky, aby láska ve mně mohla vzniknout a projevit se.

  Jestliže skutečně miluji, pak se láska děje skrze mne.

  Láska je naše vlastní bytí. Proto se ji nemůžeme naučit a ani to nepotřebujeme, musíme se jí jen otevřít a přijmout ji.
  Lásku přijmu, když budu víc sám sebou, když se víc "vrátím sám k sobě" jako někdo, kdo se z bezvědomí probírá opět k vědomí. Toho dosáhnu, když přestanu chtít být někým jiným.

  Přestanu chtít uskutečnovat ideál a poznám, že jsem právě takový, jaký jsem měl být, a že jedině tak mohu zaujmout místo,které mi náleží, a optimálně splnit svůj úkol, který mi byl dán. Nemusím se měnit, mým úkolem je pouze být sám sebou. K tomu také patří poznání, že vnitřní obrazy, které určují můj život nepocházejí ode mne. Teprve až se oprostím od představ těch ostatních, mohu začít skutečně žít svůj život.
  Teprve pak mohu přijmout své bytí takový, jaký jsem ,a říci mu"ano". Teprve pak se mohu mít skutečně rád a jsem i schopen milovat ostatní.

  Již nemusím ze své lásky nikoho vylučovat. Stávám se milujícím člověkem.

  Kurt Tepperwein
  Duchovní zákony


  Více zde: http://www.andelske-oci.cz/prace-na-sobe/zakon-lasky/

  0 0  Druhou stranou stojacou oproti Zlu je Láska. Na www.praxis-umeria.de dnes ráno pribudli nové hodnoty energie BOVIS, sú denne navyšované prílevom a pohybom vlny tzv. X z Vesmíru. Jedná sa o našu radiovitalitu, vibrovanie nášho Ja, zmenu DNA z ovečky na free entitu, a celej Zeme i Vesmíru. Hodnoty sa blížia vrcholu, levelu 144, ktorý je označovaný ako p r e l o m, ak bude dostatok vysokovibračnej energie absorbovanej našou realitou. /O toto bola snaha už v r. 2012 ale nestačilo pozitívnej energie, nepodarilo sa/.


  Teraz je oveľa vyššia šanca !!! Skokom sa dostať na kvalitatívne vyššiu úroveň vedomia.

  Takže prečo práve teraz pred vrcholom vybuchol Paríž a vyrobili násilie?
  Chcú narušiť proces vzostupovania. Prosto snaha vybudiť v ľuďoch nenávisť, strach, odvetu atď.
  Lebo HYDRA-BESTIA-TEMNO akokoľvek pomenujete, je vo svojej energii nízkovibračná.

  Keď vás ovládne strach, ste jednoducho sorry v prdeli! A to chcú. Tak ja hovorím, držte sa v strede, neprepadnite strachu a veľkým emóciám.

  Dá sa to, verte mi, zažila som to, o čom hovorím. A pridajte na Láske!!! Stretnite sa so svojimi najdrahšími, priateľmi, ľuďmi dobrej vôle. Môžete spolu aj plakať, ale nie dlho, zapáľte sviečky... Rozumiete mi?

  "Nech IM je zem ľahká a nebo otvorené."

  Merania hovoria o vysokých dávkach energie pozitívnej, čistiacej, ktorá mení bunkovú podstatu nás samých, mení DNA. Mení myslenie a cit.

  "Pohni sa z miesta, keď je tu cesta". HOWGH

  Objímam vás.


  0 0
 • 11/15/15--23:24: Dvojplamenná cesta


 • Moji milí, prosím neberte vše v tomto textu a ani v žádném z textů jako dogma. Vnímejte indicie, které k vám přicházejí. A hlavně naslouchejte svému srdci. Neanalyzujte a nehodnoťte, jen přijímejte a nechte plynout.
  S láskou,
  Samaya

  Koncept dvojplamenů získal v několika posledních letech velkou popularitu, která má za následek dokonce konkrétní specializaci na toto téma v rámci duchovní komunity. Téměř nekonečné množství informací vykresluje toto božské spojení jako ten nejúžasnější romantický vztah v celém vesmíru, jaký se může člověku přihodit. Smyslem tohoto článku je vnést trochu světla do problematiky této vskutku jedinečné božské Cesty.

  Většina z inkarnovaných dvojplamenů si není vědoma své důležité role ve vývoji lidstva, jsou v hlubokém spánku a žijí své tradiční životy ve 3D realitě. A pak se náhle v jejich životě něco stane, něco, co spustí sérii událostí, které je přinutí přemýšlet o tom, co se jim děje a proč. Poté, co jim zkušení poradci, lékaři, psychologové ani jiní odborníci nejsou schopni uspokojivě vysvětlit jevy a symptomy, které se jim dějí, marně tápou, nevěda, na koho se obrátit. Zahlcují vyhledávače nejrůznějšími slovními spojeními v pokusu popsat svou situaci, až jejich zrak nakonec spočine na pojmech jako "spřízněná duše" a "dvojplamen". A tehdy začíná ten opravdový zmatek, kdy vyvstává ještě více otázek a pochyb, než odpovědí.

  Dvojplamenné sjednocování probíhá podle určitého schématu, který doprovázejí obvyklé znaky a sychronicity, například setkání dvojplamenů bývá za neobvyklých okolností, bývají z odlišných kultur, náboženství, společenských tříd a v některých případech velkého věkového rozdílu.

  Synchronicity se obvykle týkají pocitu, že toho druhého znám už dávno, ale nevím odkud (paměť duše), schopnosti komunikovat hodiny a hodiny v kuse o všem možném i nemožném, vnitřní touhy podělit se svobodně o všechno, co vím, být schopen otevřít se tomu druhému v naprosté důvěře a v neposlední řadě je to i hluboká fyzická přitažlivost.

  Jakmile je navázáno spojení, důležitou roli začnou hrát znamení. Nejspíš se vám bude požehnaně zjevovat číslo 11:11 (a podobné variace číselných dvojic), budete nacházet jméno svého dvojplamene na neobvyklých místech (jména ulic, míst apod.) a všelijaké jiné indicie příliš nápadné, než aby šlo jen o náhody. Zpočátku budete oba toužit po fyzickém vztahu - a tehdy je to fáze plná potěšení a vjemů nesrovnatelných s čímkoliv, co jste dosud zažili. Mezi další znamení patří sny o dvojplameni v pozoruhodných situacích, telepatická komunikace, schopnost poznat, co cítí a jak se cítí nebo schopnost dokončovat jeden druhému věty.


  V určitém bodě začne být energie proudící mezi dvojplameny neúnosná a způsobí, že jeden z nich nebo oba začnou přehodnocovat, co vlastně cítí. Je to něco, co opravdu chci, a vůbec, zasloužím si to? Psychická přecitlivělost roste a obvykle to vede k vzájemnému fyzickému oddělení a konci vztahu. V mnoha případech to má devastující následky pro jednoho nebo i oba dvojplameny - a vede to k zamýšlení se nad osobním "selháním" a nevyřešenými problémy.

  Myšlenky a vzpomínky na dvojplamen mohou být vskutku neúnosné, je prakticky nemožné zapomenout na věci, které jste spolu zažili nebo které vás pojí. Telepatická komunikace může přetrvávat, stejně tak může docházet k zážitkům vyšších dimenzí jako je astrální cestování, živé sny nebo neschopnost znovu "normálně" fungovat v záležitostech každodenního života.

  Zjistíte, že je pro vás obtížné vyjádřit, co cítíte a prožíváte, protože vám to bude připadat "šílené". V některých případech dochází k tomu, že se lidé uchýlí k drogám nebo jiným prostředkům, aby utišili bolest a zapomněli - ale to nezabrání myšlenkám, aby se znovu vynořovaly a ještě intenzivněji než předtím.

  Tyto znaky byste neměli přehlížet, neboť to je vaše duše, která vás chce upozornit, že byste se sebou měli něco dělat - je potřeba zahájit uzdravování, bez kterého nemůže dojít k tolik potřebné očistě vašeho bytí. Rozhodně nemá vůbec žádný smysl obviňovat z neúspěchu svého milovaného - to je slepá ulička vaší cesty. Startovní čarou je průzkum svého vlastního nitra a především toho chování, které jste během svého života neustále opakovali. Téměř určitě jste si prošli nějakým zneužíváním buď v rodině, nebo v různých těžkých životních situacích a přesně tam byste měli pátrat, to jsou vstupní brány zpět do nitra vaší duše.

  Je opravdu velmi důležité dostat se až na samé jádro sebe sama a zaměřit veškerou svou pozitivní energii na sestup ke svému stínovému já - tak, že prozkoumáte své vlastní chování, své vztahy (s rodinou a přáteli), práci, školu, dětství i vzpomínky na minulé životy. Tyto vzpomínky slouží jako ukazatele k vašim vzorům chování v tomto životě a vedou k tomu, jakou roli jste hráli v předešlých životech. Pomůže vám to uvědomit si, kdo skutečně jste a jakou karmu jste si přinesli s sebou do tohoto života.

  Prozkoumáváním toho, kým jste, proces uzdravování začíná. Jeho součástí bude odhodlat se dojít až na místa, kam se hodně lidí neodváží. Budete muset stanout tváří v tvář mnoha oblastem vašeho života, které byly tabu, dlouho skryté nebo dokonce děsivé - nemůžeme změnit, co se stalo, ale skrze uzdravení můžeme změnit způsob, jakým tyto věci vnímáme skrze naši psýché. Mnoho dvojplamenů se inkarnovalo už předtím, v páru nebo jednotlivě - během těchto inkarnací procházeli lekcemi, stejně, jako v této.

  Musíme změnit vzorce svého chování - potřebujeme, aby se minulost přestala opakovat a to je jeden z klíčů k transformaci života dvojplamenů v této inkarnaci. Otočit ze zpět tváří ke své minulosti je statečný čin a neměli byste se ho bát - je nezbytné očistit svou duši, aby mohlo dojít ke znovusjednocení. Důležitost znovusjednocení by neměla být podceňována, protože hraje velkou roli pro budoucnost Gaii. Je potřeba rozšiřovat vědění těch mnoha ztracených duší, které jsou v zajetí společnosti z různých důvodů přinuceni žít ve 3D vědomí.

  Dvojplameny se v posledních měsících začínají velmi rychle probouzet - v některých případech se životy lidí z ničeho nic obrátily úplně naruby. Pokud je vám to povědomé, měli byste se pokusit hledat dál a pokud možno čerpat z důvěryhodných zdrojů - například od lidí, kteří jsou sami aktivními dvojplameny. Buďte opatrní, které informace si berete k srdci, obzvláště ty nalezené na sociálních sítích, protože existuje hodně dezinformací. Pokud s vámi nějaká informace rezonuje, i tak ji přijímejte pomalu a obezřetně, nechte se vést vaším vyšším já a průvodci, sledujte, jak to vše zapadá do vaší situace a pak to pomalu zpracujte, abyste získali odpovědi, které potřebujete.

  Co je velmi důležité pochopit je skutečnost, že dvojplamenná cesta není tradiční vztah, samozřejmě se v ní romantika vyskytuje, ale není smyslem ani cílem. Ani by se tomu nemělo říkat "vztah", dvojplamenné spojení je mnohem hlubší, má filosofickou hodnotu a jde v něm především o to dokázat žít tu nejčistší formu lásky. Toto Spojení má misi, účel, který se začne odkrývat postupně s tím, jak začnete uzdravovat svou duši, a vaše vibrace budou narůstat. Vesmír vám bude dávat znamení, abyste kráčeli krok za krokem vědomi si toho, že jste na správné cestě.

  Dvojplamenné spojení je rovnováha mužské a ženské energie vibrující na nejvyšší frekvenci, jejímž cílem je sdílet a učit bezpodmínečnou lásku, žít v harmonii a míru tak, jak náš stvořitel zamýšlel, v úctě k prostředí, ve kterém žijeme a zvyšovat vibrace samotné Gaii.

  Jako kolektiv máme schopnost změnit dynamiku toho, jak žijeme, můžeme změnit způsob svého jednání a jeho důsledky, to jak zacházíme s druhými, a jak zacházíme s tím nejdůležitějším, co máme - se sebou samým. Pokud dokážeme milovat sebe sama naplno, pak dokážeme milovat bezpodmínečně - jestliže žijeme svou pravdu v její celistvosti, pak to má dopad na celý kolektiv. Tím, jak se nám zvyšují vibrace, jen to prospěje jak Gaie tak celému lidstvu.

  Dvojplamenná cesta je neuvěřitelná výzva pro jakoukoliv duši a přesto jste se na ni připravovali věky - teď nastala chvíle, kdy máme všichni stanout ve svém vlastním světle a společně pracovat, dávat a dostávat lásku a světlo, abychom pozitivně ovlivnili vše, na čem nám v tomto světě záleží. Nebojte se hledat pomoc nebo vedení, nebojte se podělit o své příběhy a pocity a nebojte se milovat sami sebe plně a svobodně, protože bez vás nebude budoucnost.

  Autor: Deane Thomas (http://thespiritscience.net/)

  Přeložila: Eidheann
  Zdroj: http://divine-love.quicksnake.cz/

  0 0

  Ahau - Slunce - Osvícení, Bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost

  Jako šíp vystřelený ze zkušeného luku Ahau doprovázený bystrým zrakem Oc, nabírá Buluk (11) obrovskou rychlost a sílu, jak letí ke svému cíli. Ani pozitivní ani negativní, nesoudí, neporovnává, ale přináší fascinující sílu. Co to znamená? Zaměření na dnešní den. Je tedy na vás jak povedete směr dnešní energie, záměru a účelu. Vybírejte pečlivě. Budete řídit vaši životní cestu ze vzteku, nenávisti a zlobě směrem k úspěchu, Osvícení a moudrosti ve vašich osobních problémech a potížích?

  Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a Vědomí spoluvytváření. Ahau je bezpodmínečná Láska. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.

  Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněn harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu nebo se nastěhovat do nového.

  ***

  Jsem Ahau 11. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Dnes bychom chtěli mluvit o dopravě. Je mnoho forem dopravy, které jsou v současné době k dispozici. Jak jí můžete využívat efektivně, aby fungovala a pracovala pro vás nikoliv proti životnímu prostředí?

  Vynálezci byli desítky let inspirováni vytvářením různých způsobů dopravy a konstrukcí motorů v souladu s přírodou. Avšak vzhledem ke korporacím, zejména těch v automobilovém průmyslu a oblasti ropných polí, byly tyto patenty potlačeny.

  V současné době jsou tyto podniky nuceny padnout na kolena kvůli své chamtivosti a necitlivosti k životnímu prostředí. To je souzeno všem v jakékoliv masové výrobě, kteří neberou v úvahu nejvyšší dobro všech, že v určitém okamžiku dosáhnou pádu.

  Existuje mnoho informací týkajících se nového typu dopravy, které máte k dispozici prostřednictvím internetu. Proč nejsou v sériové výrobě? Ony by byly, kdybyste masově naléhali, že to tak má být. Vzhledem k tomu, že automobilový průmysl sklouzne do bankrotu, zlatý okamžik nastane, když lidé začnou požadovat lepší dopravní zařízení.

  Na osobní úrovni doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost, jak používáte váš automobil. Svou každodenní činností ovlivňujete všechny ve společnosti. Jak často se pohybujete sem a tam, abyste vyzvedli nějaké věci místo efektivního nakupování? Kdyby vás bylo více ochotných chodit pěšky, jezdit na kole nebo na motocyklu, byla by menší potřeba stavět garáže a parkoviště přetěžující města. Kdybyste mnohem více používali autobusy, byl by mnohem menší provoz a méně oprav silnic. Společné využívání aut snižuje dopad na životní prostředí. Jak často jezdíte sem a tam, než obstaráte nějaké věci?

  Mnozí řídíte velká předražená auta, která nejsou efektivní. Řídíte takový vůz, protože je to symbol společenského postavení? Pokud ano, obraťte se do sebe a revidujte váš systém přesvědčení. Myslíte, že to nemá vliv na stav silnic a přírody? Možná byste byli více prospěšní, kdybyste si byli vědomi svého vlivu, který máte ve vašem světě a využili ho jiným způsobem.

  Lidé si často stěžují, ale nedělají změny ve svém vlastním životě. Takže se rozhodnete být součástí problému nebo řešení? Když se podíváte na velkolepost všech, není žádný problém. Všechno je v pořádku. Jestli jste rozhodnutí žít ve fyzické sféře, ovlivňujete všechno, co se děje ve společnosti.

  Bude vám horko, dokud vozovky a parkoviště budou zvyšovat teplotu ve městech. Budete vdechovat škodlivé látky, které mají vliv na celkové zdraví. Budete potřebovat mnoho času na nákup a údržbu svého vozu. Nemáte žádný pohyb, když jezdíte autem a nechodíte pěšky či nejezdíte na kole. Volba je vždy na vás.

  Jak si přejete, aby vás svět fungoval? Rozhodnutí, které je dobré pro vás je dobré i pro vaše nejbližší. Vystupte z režimu stěžování a vstupte do světa činnosti. Váš život bude výrazně posílen a zajistíte si v každém okamžiku svého života radost!

  11.TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ

  JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit. Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu

  TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI, TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

  V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje očistná síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen od pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

  Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


older | 1 | .... | 37 | 38 | (Page 39) | 40 | 41 | .... | 46 | newer